- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Table Top Wash Basin
Table Top Wash Basin
Wholesale Distributor of a wide range of products which include ceramic wash basin and designer table top wash basin.
Ceramic Wash Basin
Product Price: Rs 450 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Pedestal Type | Full Pedestal |
| Design Style | Printed (Vitrosa) |
| Wash Basin Type | Semi - Pedestal Baisn |
| Color | MULTI COLOR |
| Brand | SKYRUN |
| Shape | Oval |
| Model Name | Damru |
| Pattern/Style | Printed |
| Mount Type | Floor Mounted |
| Material | Ceramic |
| Surface Finish | Paint Coated |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Designer Table Top Wash Basin
Product Price: Rs 1,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Brand | SKYRUN |
| Basin Shape | Bowl |
| Material | Ceramic |
| Length | 500 mm |
| Width | 450 mm |
| Height | 110 mm |
| Pattern/Style | Plain |
| Mount Type | Table Top |
| Color | White |
| Model Name/Number | Fluent |
| Size/Dimension | 605x472x135 mm |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback